herb_klembowa.gif

 

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
           w Dobczynie

                                                     

Sukcesy naszych uczniów (szczebel gminny i wyżej)

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

- uczennica klasy VII laureatką wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty

- zakwalifikowanie sie dwóch uczniów klasy VII do wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty

- trzy I miejsca w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii wiekowej 2004-2007
- trzy II miejsca w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii wiekowej 2004-2007
- jedno III  miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii wiekowej 2004-2007

- zakwalifikowanie się 2 uczniów do etapu rejonowego Konkursu Polonistycznego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

- I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt
trzy I miejsca W Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

trzy II miejsca W Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego
IV miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
wyróżnienie w Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
wyróznienie w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "Fox"

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

- laureat II Gminnego Konkursu „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas szóstych)
- III miejsce w II Gminnym Konkursie „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas szóstych)
- laureat II Gminnego Konkursu „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas czwartych)
- II miejsce w II Gminnym Konkursie „Matematyczny Labirynt” (kategoria klas czwartych
- Mistrz Tabliczki Mnożenia: laureat I Gminnych Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas starszych)
- II miejsce w I Gminnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas starszych)
- II miejsce w I Gminnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas młodszych)
- III miejsce w I Gminnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia (kategoria klas młodszych)
 - 2 wyniki bardzo dobre w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
 - 3 wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
- I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o puchar Prezesa UKS - Ostrówek
- II miejsce w Gminnym Turnieju Minipiłki Noznej o Puchar Wójta Gminy Klembów
- I miejsce w Turnieju Piłki Noznej o Puchar Wójta Gminy Strachówka
- II miejsce w Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej w kategorii klas IV-VI
II, IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

Sukcesy uczniów w rou szkolnym 2014/2015

-  2 laureatów I Gminnego Konkursu „Matematyczny Labirynt”
 - 4 wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

wyróżnienie w ogólnopolskim projekcie "Mistrzowie kodowania"

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Moja miejscowość za 50 lat"

I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym klas I-III "Niepełnosprawni są wśród nas"
III miejsce w Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej w kategorii klas I-III
II miejsce w Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej w kategorii klas IV-VI
I, II, III miejsce w Mistrzostwach Gminy Klembów w Tenisie Stołowym
wyróznienie w Międzynarodowym Konkursie "Centres" - kreatywność i przesiębiorczość
zdobycie ogólnoplskiego certyfikatu "Szkoła matematycznych innowacji"

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013
imię i nazwisko     
klasa
osiągnięcie
Adrian Górecki       
   VI

laureat konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty,
laureat konkursu informatycznego dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego „MiniLogia 11”

I miejsce w ogólnopolskim konkursie informatycznym "Liga Zadaniowa 04"

laureat ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Pangea 2013"
złoty medal w miedzynarodowym konkursie matematycznym w Berlinie "Pangea 2013"

 

Dominik Gąsecki
  VI

I miejsce w ogólnopolskim konkursie informatycznym "Liga Zadaniowa 04"finalista konkursu informatycznego dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego „MiniLogia 11”

Olga Beczek

Julia Bronowska

Dominika Górecka

Karolina Gzowska

Klementyna Konik

Aleksandra Opłotna

Alicja Skwarek

Aleksandra Zakrzewska

Adrianna Oleszczuk

Julia Kacprzak

 

IV

IV

IV

IV

IV

IV

IV

IV

III

III

 

 

 

 

 

 

III miejsce w Gminnym Turnieju - Dwa Ognie dziewcząt

Michał Beczek

Kacper Kacprzak

Patryk KUrek

Aleksander Roguski

Adrian Zdunek

Michał Bełzecki

Patryk Jędraszyk

Mateusz Kowalczyk

Krystian Dąbkowski

Damian Graca

VI

VI

VI

VI

VI

V

V

V

IV

IV

 

 

 

 

III miejsce w Gminnym Turnieju Minipiłki Nożnej chłopców

Sebastian Bartos

Michał Bełżecki

Aleksandra Urlych

Dominik Gąsecki

 

IV

V

VI

VI

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego (kategoria - chłopcy kl.IV)
II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego (kategoria - chłopcy kl.V)
I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego (kategoria - dziewczęta kl.VI)
II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego (kategoria - chłopcy kl.VI)
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

imię i nazwisko     
klasa
osiągnięcie
Adrian Górecki       
   V

laureat konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty,
laureat konkursu informatycznego dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego „MiniLogia 10”,
finalista ogólnopolskiego konkursu matematycznego „MMC 2012”,
laureat międzynarodowego konkursu matematycznego „Kangur matematyczny”,
laureat ogólnopolskiego konkursu informatycznego „Liga Zadaniowa 03”,

 laureat „Matematycznych Mistrzostw Polski” – I miejsce w Polsce,
nagroda I stopnia w konkursie na grę wykonana w środowisku Logomocji - Imagine,

Aleksandra Kufel      IV laureatka międzynarodowego konkursu matematycznego „Kangur matematyczny”,

Maja Sulewska

Michał Beczek

Dominik Gąsecki

IV
V

V

 wyróznienie w konkursie "Kangur matematyczny"

Michał  Bełżecki 

Dominik Gąsecki

Katarzyna Gzowska      

Julia Cudna

PawełSzymański  

Maciej Rosiak

Dominika Górecka

  IV
V
III
V
VI
II
III
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym "Kangur matematyczny"
Dominik Gąsecki IV wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Liga Zadaniowa 02

Urszula Sulewska

Katarzyna Kufel

Dominik Witkowski
Adrian Górecki
Anna sasin

VI
VI
VI
IV
VI
 wyróżnienia i bardzo dobry wynik w miedzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"
Wiktor Sajnóg
Jakub Sajnóg
Aleksandra Opłotna
Paweł Kowalski
Bartek Gawryś
Michał Beczek
Marcin Bogdan
Martyna Poniewierska      
Kamil Chądzyński

II

I
III
I
I
V

VI

IV

VI

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na własnorecznie wykonany różaniec
I miejsce                                 klasy I-III
II miejsce 
III miejsce 
III miejsce 

I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na własnorecznie wykonany różaniec
II miejsce                                 klasy IV-VI
II miejsce 
II miejsce 

Wiktor Sajnóg
Jakub Sajnóg
Amelia Kania
Kacper Matak
Dawid Małecki
Piotr BYkowski
Jakub Małecki
Kinga Konik
Aleksandra Urlych
Julia Sasin

II
I
II
II
I
III
III
V
V
V
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na wykonanie stajenki betlejemskiej
I miejsce                              klasy I-III
II miejsce 
II miejsce 
III miejsce 
III miejsce 
III miejsce 
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na wykonanie stajenki betlejemskiej
II miejsce                             klasy IV-VI
III miejsce 
Amelia Kania
Mateusz Matak
Kamil Żydowo
II
0
I
I miejsce w szkolnym konkursie "Kapelusz Pani Wiosny"
II miejsce
III miejsce
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/2011

 

Imię i nazwisko
klasa
osiągnięcie
Urszula Sulewska               VI laureatka  (wojewódzkiego) konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty
laureatka konkursu informatycznego dla uczniów szkół podstawowych woj. mazowieckiego „MiniLogia 9”,
laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno – Informatycznej

Katarzyna Kufel          
Anna Sasin
   VI
   VI
finalistki  Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno – Informatycznej

Urszula Sulewska

Anna Sasin

Adrian Górecki

Dominik Witkowski

Dominik Gąsecki

VI
VI

IV

VI

IV

 laureaci w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Liga Zadaniowa 02
Urszula Sulewska   VI finalistka konkursu informatycznego LOGIA , organizowanego przez OEIiZK w Warszawie
Dominik Gąsecki IV wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Liga Zadaniowa 02

Urszula Sulewska

Katarzyna Kufel

Dominik Witkowski
Adrian Górecki
Anna sasin

VI
VI
VI
IV
VI
 wyróżnienia i bardzo dobry wynik w miedzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"

Urszula Sulewska

Magdalena Graczewska 

Maja Sulewska 

VI

III

III 

I miejsce w Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej
Paweł Sasin VI III miejsce w Gminnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej
Anna Sokołowska I II miejsce w gminnym konkursie "Bezpiecznie na wsi"
Emilia Urlych VI III miejsce w gminnym konkursie "Bezpiecznie na wsi"
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2009/2010
uczeńklasaosiągnięcie

Anita Sulejewska

Weronika Sulejewska       

Paulina Gawor

Zuzanna Olszak

Katarzyna Jeznach      

Mariola Kurek

Natalia Sasin

Joanna Wysocka

Ola Roguska

Justyna Białczak

 

VI

 

 

 

 

                      II miejsce w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie

Zuzanna Olszak   VI                            Laureatka XIV edycji TEST OF OXFORD PLUS

Bartek Dybek

Patryk Kurek

Kamil Roguski

Maciej Urlych

Cezary Dworaczek

Krzysztof Sosnowski       

Cezary Sasin

 

VI

 

 

 

 

V

                          

 

                            IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej

Bartek Dybek

Patryk Kurek

Kamil Roguski

Michał Kowalski

Krzysztof Sosnowski

Cezary Sasin

Norbert Gawryś

  VI

 

 

 

 

 

 V

 

 

I miejsce w Mikołajkowym Turnieju w Koszykówce Chłopcóe o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Klembowie

Julia Sikora

  III

III miejsce w Powiatowym Konkursie - "Boże Narodzenie w Wielkiej Brytanii" - w kategorii : plakat

Zuzanna Olszak

Urszula Sulewska

Anna Sasin

VI

 

 V

zakwalifikowanie sie do II etapu konkursu informatycznego miniLOGIA , organizowanego przez OEIiZK w Warszawie

Paweł Sasin VI I miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej

Sulewska Urszula

Sasin Anna

Kufel Katarzyna

Górecki ADrian

V

V

V

III

Laureatka Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

Wynik "bardzo dobry" w konkursie "Kangur Matematyczny"

Wyróżnienie w konkursie "Kangur Matematyczny"

Wynik "bardzo dobry" w konkursie "Kangur Matematyczny"

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2008/2009
uczeńklasaosiągnięcie

Bartek Gzowski

Bartek Dalak    

VI

zakwalifikowanie się do II etapu (rejonowego) konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty
Bartek Gzowski

VI

zakwalifikowanie się do III etapu (wojewódzkiego) konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty
Bartek Gzowski    VI finalista III etapu (wojewódzkiego) konkursu matematycznego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

Bartek Gzowski   

Bartek Dalak    

  VI  finaliści konkursu informatycznego miniLOGIA , organizowanego przez OEIiZK w Warszawie

Bartek Gzowski 

 

  VI  I miejsce w Festiwalu Nauki , który został zorganizowany przez Szkołę Aktywnosci Twórczej w Zielonce

Bartek Dalak 

Bartek Gzowski

VI  laureaci konkursu informatycznego miniLOGIA , organizowanego przez OEIiZK w Warszawie
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2007/2008
uczeńklasaosiągnięcie
Karolina Rosłon

VI

II miejsce w konkursie plastycznym "Kolorowy świat motyli" zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Warszawie
Urszula Sulewska

III

III miejsce w konkursie plastycznym "Kolorowy świat motyli" zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Warszawie
Bartek Dalak
Bartek Gzowski

V

przejście do II etapu konkursu miniLOGIA -edycja 2007/2008
Kamila Sasin

IV

I miejsce w Gminnym Festiwalu Kolęd
Michał Beczek

II

II miejsce w Gminnym Festiwalu Kolęd

Paulina Gawor

IV

III miejsce w Gminnym Festiwalu Kolęd

Bartłomiej Dalak

Mateusz Roguski

Karolina Sajnóg

Patryk Kurek

Weronika Sulejewska              

VI

V

IV

IV

 

I miejsce w Gminnym turnieju tenisa stołowego

I miejsce w Gminnym turnieju tenisa stołowego

II miejsce w Gminnym turnieju tenisa stołowego

III miejsce w Gminnym turnieju tenisa stołowego

III miejsce w Gminnym turnieju tenisa stołowego

 

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Dobczynie - drużynowo

Bartek Dalak

 

 

 

 

 

 

 

Bartek Gzowski

 

V

 

 

 

 

 

 

 

V

I miejsce w kategorii szkół podstawowych w konkursie matematycznym organizowanym przez WSiP oraz OEiIZK  - Internetowa Liga Zadaniowa IV edycja 2007/2008

 

Bardzo dobry wynik, potwierdzony dyplomem w Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur - powyżej swojej kategorii wiekowej

 

 

II miejsce w kategorii szkół podstawowych w konkursie matematycznym organizowanym przez WSiP oraz OEiIZK  - Internetowa Liga Zadaniowa IV edycja 2007/2008

 

Bardzo dobry wynik, potwierdzony dyplomem w Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym - Kangur - powyżej swojej kategorii wiekowej

 

Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez OEIiZK - "Żaba w Logomocji"

     
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2006/2007
<
uczeńklasaosiągnięcie
Kamila Sasin
Zuzanna Olszak
Joanna Wysocka
III I miejsce w gminnym konkursie kolęd w GOK-u w Klembowie w kat. z akompaniamentem
Paulina Gawor III I miejsce w gminnym konkursie kolęd w GOK-u w Klembowie w kat. bez akompaniamentu
Magdalena Kurek V I miejsce w gminnym konkursie plastycznym na najładniejsza kartkę świąteczną
Patryk Pieniak V Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym na najładniejsza kartkę świąteczną.
Katarzyna Białczak VI II miejsce w gminnym konkursie kolęd w GOK-u w Klembowie
Anna Sasin
Katarzyna Kufel
II I (równorzędne) miejsce w gminnym konkursie teatralnym "Ożywić lalkę" (w kategorii klas I-III).
Wiktoria Zdunek II III miejsce w gminnym konkursie teatralnym "Ożywić lalkę" (w kategorii klas I-III).
Drużyna SP w Dobczynie   I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego.
Karolina Sajnóg IV II miejsce indywidualnie (w swojej kategorii wiekowej) w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt.
Bartłomiej Dalak IV I miejsce indywidualnie (w swojej kategorii wiekowej) w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego chłopców.
Mateusz Roguski V I miejsce indywidualnie (w swojej kategorii wiekowej) w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego chłopców.
Adrianna Sobka VI I miejsce indywidualnie (w swojej kategorii wiekowej) w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt.
Paulina Kurek VI II miejsce indywidualnie (w swojej kategorii wiekowej) w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt.
Krzysztof Zych VI I miejsce indywidualnie (w swojej kategorii wiekowej) w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego chłopców.
Bartek Gzowski IV I miejsce w Festiwalu Naukowym organizowanym przez Szkołę Aktywności Twórczej w Zielonce
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2005/2006
uczeńklasaosiągnięcie
Dagmara Turemka
Anna Górecka
Karolina Pieniak
Olga Sasin
VI Wyróżnienie wojewody mazowieckiego w konkursie ekologicznym pt. "Gospodarstwo moich marzeń"
Karolina Wysocka VI II miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy muzycznej pt "W świecie muzyki ludowej"
Kamila Sasin II I miejsce w międzyszkolnym konkursie piosenki pt."W świecie muzyki ludowej"
Dominik Zdunek IV Wyróżnienie w powiatowim konkursie recytatorskim w Poświętnym
Wiktoria Zdunek I II miejsce w konkursie plastycznym pt. "Jesień w mojej miejscowości"
Aleksandra Gawor I III miejsce w konkursie plastycznym pt. "Jesień w mojej miejscowości"
Drużyna Dziewcząt VI II miejsce w gminnych zawodach sportowych "Dwa ognie"
Patryk Pieniak IV I miejsca w gminnym konkursie na najładniejsza kartę wielkanocną
Drużyna Chłopców VI II miejsce w piłce nożnej w hali
Magdalena Sulejewska VI Awans do II etapu olimpiady matematycznej
Aleksandra Baranowska VI III miejsce w gminnym konkursie kolęd
Mateusz Witkowski
Karolina Pieniak
Dominika Ogrzewała
VI Awans do II etapu konkursu informatycznego "MINILOGIA"
Paweł Sasin I I miejsce w gminnym konkursie Pieśni Patriotycznej
Mariola Kurek II Wyróżnienie na Festiwalu Pieśni Patriotycznej
Karolina Pieniak VI Finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego
Anna Sasin I I miejsce w gminnym konkursie "Czy znasz wiersze J. Tuwima"
Katarzyna Kamińska V I miejsce w województwie, IV miejsce w kraju w konkursie matematycznym "Kwadratura koła",
Dyplom i wyróżnienie za udział w konkursie "Kangur matematyczny"
Krzysztof Zych V I miejsce w gminnym konkursie tenisa stołowego
Adrianna Sobka V III miejsce w gminnym konkursie tenisa stołowego
Karolina Kurek V I miejsce w biegu na 60m.
I miejsce w skoku w dal
Paulina Kurek V II miejsce w biegu na 400m
Monika Kuznanović V II miejsce w rzucie piłką lekarską
Katarzyna Kamińska V II miejsce w zawodach gimnastycznych
Mateusz Sajnóg VI I miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego
Renata Michalska VI III miejsce w gminnych zawodach tenisa stołowego
Katarzyna Sasin VI I miejsce w skoku w dal
II miejsce w rzucie piłką lekarską
Karolina Pieniak VI II miejsce w biegu na 400m
Maryla Banaszek VI III miejsce w biegu na 60m
Dawid Górecki VI III miejsce w biegu na 400m
Drużyna klasy szóstej VI II miejsce w gminnych zawodach w "Dwa ognie"
Anna Górecka VI I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu "TĘCZA"
Katarzyna Przygoda VI Wyróżnienie w konkursie "TĘCZA"
Bartłomiej Gzowski III I miejsce w gminnym konkursie czytelniczym "Czy znasz książeczki Miry Jaworczakowej"
Maryla Banaszek VI II miejsce wśród dziewcząt w gminnych zawodach gimnastycznych
Łukasz Marcinkiewicz VI II miejsce wśród chłopców w gminnych zawodach gimnastycznych
Konkurs plastyczny

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„BARANEK”

     
    • Uczestnicy: konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów i ich rodzin.
    •  Technika: prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej płaskiej lub przestrzennej (rzeźba, płaskorzeźba, kolaż...)
    •  Materiał: masa solna, tkaniny, glina, gips, plastelina, papier i inne.
    •  Format: dowolny.
    •  Termin oddania prac: do 12 marca 2010r.
    •  Jury będzie powołane z grona pedagogicznego.
    •  Autorzy najładniejszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.  Wszystkie prace będzie można obejrzeć na szkolnej wystawie w dniach 15-31 marca 2010r.

      Elżbieta Pielach
      Festiwal Piosenki Patriotycznej

      Szkoła Podstawowa w Dobczynie serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów klas I-VI na dziecięcy Festiwal Piosenki Patriotycznej,  który rozpocznie się w tejże szkole 29.04.2010r. o godz. 10.00.  


       


      Regulamin:

      • Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie kl. I-III  oraz kl. IV-VI.
      • Z każdego rocznika powinien wziąć udział jeden uczeń wyłoniony w swojej szkole drogą eliminacji, albo grupa uczniów (duet, trio, itd.), prezentując tylko jeden utwór.
      • W repertuarze powinny znaleźć się dowolne piosenki o treści patriotycznej. Dozwolony będzie akompaniament na instrumencie, lub gotowy podkład muzyczny. 
      • Festiwal będzie składał się z dwóch części. Pierwszą część rozpoczną uczniowie  klasy I, a zakończą klasy III. W drugiej części wystąpią kolejno uczniowie klas IV-VI.
      • 5. Konkurs będzie rozstrzygnięty tego samego dnia na zakończenie festiwalu. Przewiduje  się nagrody i dyplomy.
      • Zgłoszenia uczestników prosimy nadesłać najpóźniej na tydzień przed festiwalem. Na liście uczestników winny być imiona i nazwiska uczniów oraz nauczycieli przygotowujących młodych artystów, klasa, tytuł utworu.
      •  Telefon szkoły 0 22 799 93 32, e-mail szkola@spdobczyn.pl
      • W komisji zasiądzie jeden nauczyciel z każdej szkoły, który będzie oceniał poziom artystyczny wykonawców z innych szkół (w punktach od 0 do 10), z wyłączeniem przedstawicieli własnej szkoły.

       Organizator:

      Elżbieta Pielach

       




      Kangur Matematyczny
      W dniu 18 marca 2010 r. odbył się konkurs matematyczny "KANGUR". Jak co roku uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich podjęli rywalizację o jak najszerszą znajomość zagadnień matematycznych. "Kangur" - jest konkursem międzynarodowym, w którym udział biorą uczniowie nie tylko naszego państwa, ale całej Europy.

      W tym roku w naszej szkole przystąpiło do konkursu kilkunastu uczestników w kategoriach :


      "MALUCH" - uczniowie klas III - IV

      "BENIAMIN" -  uczniowie klas V - VI


      Wyniki konkursu będą ogłoszone w maju.

      Konkurs wielkanocny 2011

      KONKURS

      NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ ORAZ KOSZYK WIELKANOCNY

      Regulamin

       
       Udział w konkursie biorą uczniowie z całej szkoły.

           Prace będą nagradzane w dwóch kategoriach:

      1) tradycyjna palma wielkanocna

      2) koszyk wielkanocny

      oraz w dwóch przedziałach wiekowych:

      1)  0-III

        2)  IV-VI

       

      •  Uczestnik może wykonać dwie prace, co zwiększy jego szansę na wygraną
      •   Wykonane przez dzieci prace oceniać będzie jury, w skład którego będą wchodzić wszyscy pracownicy  szkoły
      •   Najlepiej punktowane będą prace zawierające dużą ilość samodzielnie wykonanych elementów
      •   Wszystkie prace należy podpisać iminiem i nazwiskiem oraz zaznaczyć klasę
      •   Prace przyjmowane będą od 11 do 15 kwietnia 2011 r.
      •   Organizatorem konkursu jest p.Magdalena Poziomkowska
      •  Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 20.04.2011r.

       

      [ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )